VRH "A"

4. 5. 2011 se nám narodilo 11 nádherných štěňátek, 4 psi a 7 fen.
Všechna štěňátka mají ridge, nůžkový skus, jen jedna holčička má zálomek a jedna nestandardní ridge (3 korunky), žádný DS. 

AMIRA ILANGA JENY´S ZAKIMI 

Narozena: 11.6.2006

o: ICH. A´Dayiman Slunce života
m: Kim Satanela

DKK 0/0, DLK 0/0

výška: 66,5 cm
barva: červená pšenice
plnochrupá, nůžkový skus

majitel: Marie Kubínová
chovatel: Jana Malenovská

Vítěz třídy mladých

zkoušky: ZOP, ZZO, BH (zkouška doprovodného psa)


ARAMIS AFRICKÝ KVĚT - "Timmy"

Narozen: 27.6.2006

o: CH. Amali Ranua
m: Afra z Bavoja

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní

výška: 67 cm
barva: červená pšenice
plnochrupý, nůžkový skus

majitel: Radka Zamastilová
chovatel: Zuzana Čapčuchová

2x CAJC - vítěz třídy mladých, Res. CAC
Nominace na Cruft´s 2008ARAMIS - "Timmy" je velmi elegantní pejsek střední kostry s ušlechtilou hlavou a pevným hřbetem. V povaze je to velmi milý, klidný a vyrovnaný neagresivní pes naprosto oddaný své rodině. Jsou si s Amirou velmi podobní, ideálně se doplňují exteriérem a mají přesně tu pravou povahu, kterou by měl rhodesian ridgeback podle standardu vykazovat. Z tohoto důvodu jsem Timmyho také vybrala, jako nevhodnějšího partnera a tatínka našich malých zrzounků.

AMIRA je úžasná, empatická a vyrovnaná fenka. V kruhu rodinném je velmi milá, klidná a nenáročná společnice, která miluje děti, psy a každá návštěva je vítána s velkým nadšením. Jakmile je jí nabídnuta jakákoliv aktivita, stává se z ní neunavitelný psí sportovec. Proto se věnujeme coursingu, služebnímu výcviku, ale prioritou se u nás stává agility. Amira je velmi zapálená pro tento druh psího sportu a na parkuru je šťastná. Pro krytí jsem se rozhodla právě pro tyto její povahové vlastnosti a doufám, že je předá i svým potomkům.